Дитячі меблі

дитячі мебліЯк правильно вибрати меблі в дитячу кімнату? На що звернути особливу увагу? Які параметри потрібно врахувати? Де замовити збирання меблів?

Почнемо з того, що обстановку в дитячій вам доведеться міняти в міру дорослішання дитини. Мало хто розраховує, що дитяче ліжечко, куплена при народженні, буде служити довгі роки, аж до повноліття вашого спадкоємця. Якщо бюджет дозволяє, можна повністю міняти меблі, якщо ж ви підходите до цього питання з точки зору розумної економії, краще купувати предмети інтер’єру, частина яких можна використовувати тривалий час, а частини – міняти при необхідності. Найбільш вигідні в цьому випадку дитячі меблі на замовлення Львів, коли ви самі вибираєте найбільш вигідну з точки зору подальшої заміни конструкцію. Наприклад, ліжко або стіл доведеться замінити однозначно, а ось шафа, полиці або стелажі для книг не втратять своєї актуальності дуже довго.

Крім того, необхідно враховувати і ряд інших характеристик, таких, як комфорт, безпека, функціональність і естетична складова, які ми розглянемо. І тут, меблі в дитячу кімнату Львів – це оптимальний варіант. Розглянемо більш докладно.

Безпека дитячих меблів

Питання потрібно розглядати з двох сторін:

  • По-перше, це матеріали. Купуючи предмети інтер’єру, ви повинні бути повністю впевнені, що вони не виділяють шкідливих для здоров’я хімічних речовин, не оброблені токсичними лаками. Купуючи дитячі кімнати на замовлення у нашій майстерні меблів, ви будете точно знати, які матеріали пішли на виробництво меблів, яка фурнітура буде використана. Вибравши оптимальні і найбільш безпечні матеріали ще на стадії оформлення замовлення, батьки можуть бути спокійні – шкідливі хімічні речовини не проникнуть в кімнату дітей разом з яскравим, але шкідливим пластиком.
  • По-друге, сама конструкція. Гострі кути, небезпечні виступи, ніжки ліжок, об які легко вдаритися – все це створює потенційну загрозу для малюка. Діти більш старшого віку вже не настільки схильні до побутового травматизму, а ось для маленьких питання безпеки простору вкрай актуальні. Віддавши перевагу дитячим на замовлення, ви зможете самі вибрати конфігурацію горизонтальних і вертикальних поверхонь і найбільш безпечну фурнітуру. При покупці готових варіантів доведеться брати те, що є. І далеко не завжди можна знайти варіант, який повністю задовольнить ціною, розмірами, дизайном і ступенем безпеки. Дитячі меблі, ціни на які можна дізнатись за номерами, що вказані у контактах, будуть відповідати всім необхідним характеристикам в повному обсязі.

Комфорт

Меблі для дитини повинні бути зручними. Двері і ящики легко відкриватися, столи і стільці – відповідати зросту.
Більшість дітей люблять спати на верхньому ярусі ліжка. Однак, є чимало малюків, які бояться висоти, а значить, або взагалі не будуть там спати, або сон перетвориться в постійний стрес. Звичайно, в умовах обмежених простору дитячої кімнати двоярусні ліжка – відмінний вихід з положення, але варто уважно поставитися і до побажань самої дитини. Перед тим, як придбати дитячий куточок з ліжком на верхньому ярусі, порадьтеся з маленьким господарем кімнати, і з’ясуйте, наскільки комфортно для нього таке розташування спального місця.

Гарні дитячі меблі на замовлення

Обстановка дитячої повинна бути не тільки зручною і безпечною, але і максимально естетичною. Тут простір для фантазії просто безмежний, особливо якщо ви обираєте дитячі кімнати під замовлення Львів.

Необхідно визначитися з колірною гамою, враховуючи, що з часом смаки можуть змінитися. Якщо ви плануєте надалі повністю змінити обстановку, можна замовити меблі з відповідною віковою тематикою. Якщо ж будете міняти тільки певні модулі, то дизайн повинен бути більш нейтральним.

Функціональність

Мало хто буде сперечатися, що це одна з головних характеристик меблів. Обрані вами предмети інтер’єру будуть обслуговувати всю ігрову та навчальну діяльність дитини. Є ще сторона розвитку і, при великих площах, ви можете розташувати в кімнаті і деякі спортивні снаряди, однак, головними все ж залишаються гра і навчання. Необхідно передбачити місце для книг, шкільного приладдя, іграшок та одягу.

При виборі меблів в кімнату дитини, потрібно врахувати безліч чинників. Тільки в цьому випадку дитяча буде комфортною, зручною і безпечною, радувати вас і вашого малюка. Найбільш оптимальним варіантом будуть дитячі на замовлення Львів. Меблі за індивідуальним проектом – найкращий спосіб обставити кімнату для дитини.