Додаткові послуги

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете позбутись багатьох побутових проблем. Крім того, що у нас можливо замовити унікальні авторські меблі, ми пропонуємо своїм клієнтам цілий комплекс додаткових послуг. Надійні та кваліфіковані працівники компанії оперативно та якісно Вам допоможуть.

Додаткові послуги які ми надаємо:

Для пакування меблів ми пропонуємо сучасні матеріали. Важливі в цьому процесі не тільки пристосування але і знання. Наші фахівці чітко знають, як вберегти Ваші меблі від пошкоджень. Використовується: стрейч – плівка, бульбашкова плівка, гофрованій картон, спеціальний папір, поролон, пінопласт, скотч.

Вантажні роботи в нас виконують досвідчені та сильні хлопці. Вони володіють спеціальними навиками та знають як правильно переносити меблі, музичні інструменти. Професіонально працюють зі всіма інструментами і потрібними при цьому засобами. Швидко орієнтуються в ситуаціях та оперативно приймають рішення.

Для доставки меблів в наявності компанії великий автопарк вантажних авто. Меблеві будки спеціально оснащені кріпленнями в кузові, картонними листами для того, щоб меблі були в безпеці. Є авто з гідро бортом, а також 1.5 тони, 5 тон. Ми підберемо вантажівку яка підходить саме під Ваші меблі.

Якщо Ви придбали фабричні меблі, то зможете замовити у нас послуги кваліфікованих майстрів. Вони складуть меблі, зроблять монтаж, врізання мийки та інших предметів. Зібрані меблі розставлять згідно Ваших побажань.

Послуга «зроби сам» надається для людей, які бажають навчитись збірці та власноручно зібрати меблі для своєї оселі. Ви отримаєте професійний майстер – клас та поради які стануть Вам у пригоді. Наша команда завжди йде на зустріч замовнику та надає якісні послуги.