Меблі для вітальні

меблі для вітальніЛьвівська майстерня меблів ЛЮДВІК – професійна фірма меблів з радістю готова запропонувати великий асортимент, за допомогою якого Ви можете обрати меблі для вітальні Львів та облаштувати свою квартиру в необхідному для Вас стилі. Сьогодні вибір практично безмежний завдяки створенню унікальних проектів під потреби замовників. Все залежить від фантазії клієнта та дизайнера меблів.

За часів розквіту СРСР ознакою заможності і загальновизнаним стандартом меблевого оснащення в кожному будинку була стінка. Вона була меблевим гарнітуром, що складається з стандартного набору елементів: книжкової шафи, серванта, різноманітних тумбочок і шафи для одягу. Часи змінилися, і сьогодні канони меблевої моди не настільки типові і одноманітні, а надають гідний вибір з безлічі варіантів.

Замовити меблі для вітальні

Незважаючи на завершення ери радянського союзу і розвиток модних меблевих тенденцій, сучасні меблеві стінки Львів, зручні і місткі, продовжують користуватися своєю заслуженою популярністю. Елегантність зовнішнього вигляду, безліч сучасних матеріалів різноманітних відтінків таких меблів привертають увагу покупців.

У кожній секції стінки є своє призначення для зберігання певного виду предметів або речей. Такі меблеві вироби можуть включати в себе різноманітні вітрини, ТВ-секції, засклені секції, призначені для зберігання книг або посуду, різні шафи, оснащені антресолями.

Вітальні меблі з ДСП у вигляді стінки є найбільш поширеним видом серед багатофункціональних сучасних систем меблів. З’явившись в нашій країні в 70-х роках, подібні меблі зуміли відразу завоювати загальне визнання. Головним їх достоїнством стає практична місткість і можливість надання «складського місця» для речей, посуду, книг і апаратури. Замінником вітальні можуть стати лише меблі для спальні, адаптовані під вітальню.

Вибираючи конфігурацію стінки, не забувайте враховувати нюанси форми і розмір приміщення, в якому вона буде розташована. Для маленьких прямокутних кімнат підійде виключно лінійна пряма стінка, а в квадратних приміщеннях буде доречною як пряма, так і кутова компонування секцій. Для просторих залів гарні будь-які види розстановки компонентів.

Модульні меблі для вітальні: альтернатива традиціям

Найчастіше сучасним людям не вистачає вільного простору у власному будинку. Через нагромадження меблів вільних квадратів часто не залишається навіть у вітальнях, під які традиційно відводяться найбільші кімнати квартир і будинків.

Зміна ситуації можливо кількома способами, одним з яких є перепланування. Якщо Ви не готові до радикальних змін, що вимагають наявності безлічі спеціалізованих навичок і здатних затягнутися на невизначений термін, існує й інший вихід – модульні стінки Львів.

Застосування модульних меблів здатне звільнити масу простору. Незважаючи на свої компактні розміри, вони здатні вмістити в себе неймовірну кількість різних речей.

Такі вироби надають можливість для створення незвичайних оригінальних гарнітурів, що складаються виключно з того, що стане в нагоді при використанні. Крім того, до переваг модульних меблів відноситься можливість раціональної організації простору від підлоги до самої стелі.
Бажаєте купити меблі для вітальні? «Львівська майстерня меблів» пропонує оптимальні рішення!