Меблі своїми руками – плюси і мінуси

складання корпусних меблівЯкщо Ви вирішили зробити меблі своїми руками, то потрібно все ретельно зважити. Всі плюси і мінуси, з якими доведеться зіткнутися. Можливо, ця стаття допоможе розібратися і вирішити, який варіант буде найкращим для Вас. Для початку опишемо етапи складання меблів.

Збірка меблів включає в себе наступні етапи:

  • Підготувати всі необхідні інструменти для роботи
  • Правильно відзначити деталі каркаса
  • Просвердлити відмічені отвори для кріплення
  • Зібрати каркас в правильній послідовності

  • Підготувати отвори на ящиках і дверях
  • Встановити фурнітуру і повісити фасади,  потрібно перевірити їх зручне відкривання
  • Поставити меблі на рівну підлогу
  • Остаточно відрегулювати всі складові і “дотягнути” до кінця шурупи (сильно перетягувати не можна)

Меблі своїми руками – це можливість самореалізуватись

Виготовлення меблів своїми руками процес трудомісткий і вимагає певних знань. Чи варто проектувати і збирати меблі самостійно? При найменшій помилці у вимірах доведеться витратити чималу суму грошей на виправлення. Необхідно правильно робити всі розрахунки і мати детальне креслення виробу.

Процес складання та виготовлення вимагає наявності спеціальних інструментів. Якщо у Вас немає досвіду роботи з інструментами, то це може бути небезпечно. Без досвіду виготовлення і складання майбутніх меблів піде багато сил і часу. До того ж – обов’язково потрібна, чиясь допомога, хто міг би підтримати елементи та подати інструмент. Одному це робити буде складно.

Що потрібно знати для виготовлення меблів своїми руками

Для того, щоб виготовити і зібрати меблі своїми руками, потрібно володіти хорошими математичними і інженерними знаннями. Необхідно зробити грамотне креслення майбутньої конструкції або проект в спеціальній програмі, наприклад Про 100. Після того, як питання з кольором і матеріалами вирішене, приступайте до розпилювання плит. Можна звернутися в меблеву фірму. Показавши свій план з точними вимірами, майстри видадуть вирізані деталі.

Безумовно, є і плюси самостійної збірки. Всі Ваші ідеї можуть втілитися в реальність, а майбутня конструкція може стати справжнім шедевром в єдиному екземплярі. Ви станете дизайнером та майстром своїх меблів. Самі вибираєте всі комплектуючи і матеріали. Хоча те ж саме, але без власного втручання, можна замовити у Львівській майстерні меблів. Ну і нарешті, економія грошей. Ви не платите дизайнеру за розробку проекту і майстру за збірку.

Для перевезення деталей можна звернутися в кваліфіковану компанію «Український Богатир». Вам ретельно все упакують, акуратно закріплять в кузові автомобіля і доставлять за потрібною адресою прямо в квартиру або офіс.

Якщо меблі стоять рівно і міцно, значить, всі виміри і збірка були зроблені правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.