Офісні меблі

офісні мебліОднією зі сфер діяльності компанії є виготовлення меблів для офісів. Цією послугою з задоволенням вже скористувалось багато наших клієнтів. Вони добре розуміють, що такі меблі, порівняно з готовими виробами, володіють рядом переваг. Таке меблювання ідеально вписується в інтер’єр і підвищує працездатність співробітників компанії. Ми враховуємо всі нюанси приміщення та побажання клієнта.

Бажаєте обладнати офіс стандартними прямими столами? Будуть Вам стандартні столи на замовлення! Бажаєте отримати макет унікальних дизайнерських меблів? Розробимо для Вас такі меблі, яких немає ні в кого!

На що слід звернути увагу при замовленні офісних меблів

Одне з перших наших замовлень поступило в електронному режимі. Чоловік скинув макет кутового офісного столу з його точними розмірами. За тиждень часу замовлення було виконане. Коли ми склали стіл в офісі клієнта, то виникла “малесенька” проблема – місця для менеджера, який працював в одному кабінеті з керівником вже не лишилось. Щоб такі ситуації не повторювались, ми радимо при замовленні шаф-купе та інших меблів, звернути увагу на:

  • призначення і конфігурацію приміщення;
  • кількість персоналу і передбачуваних відвідувачів;
  • фізичні параметри працівників і їх функції;
  • загальний стиль офісу;
  • кількість оргтехніки та її габарити.

Переваги офісних меблів на замовлення

Основними перевагами офісних меблів, що виготовляються під замовлення є – можливість приймати участь у їх створенні та власноруч обирати матеріали та фурнітуру. Виготовлення таких меблів – основа стильного інтер’єру та значна економія коштів. Серед інших переваг:

  • проект меблів робиться під вимоги клієнта та його приміщення. Навіть якщо Ви бажаєте в офісі встановити прихожу, з проектом це буде виглядати чудово;
  • є можливість робити вбудовані конструкції (найчастіше вбудованими робляться шафи – купе, що дуже зручно);
  • конструкції можуть бути будь – якої форми, розміру, кольору та дизайну.

Офісні меблі на замовлення від компанії “Львівська майстерня меблів” – це професійне виготовлення, відмінні матеріали, унікальний дизайн, дотримання обумовлених термінів виконання.

Щоб краще спроектувати обстановку для офісу, Ви можете скористатися консультацією досвідчених дизайнерів. Не відкладайте роботу щодо підвищення статусу своєї компанії та ефективності роботи її співробітників. Дзвоніть нам та бронюйте якісні, комфортні і красиві офісні меблі нашого виробництва.