Пакування меблів

пакування меблівПри перевезенні величезну роль грає упаковка меблів Львів. Тільки правильно підібраний пакувальний матеріал дозволить доставити Ваші меблі за місцем призначення у повній цілості. Фахівці нашої компанії знають про професійне пакування все, тому Ви можете сміливо довірити пакування меблевій фірмі «Людвік».

Упаковка, яку ми використовуємо

Різні меблі підлягають різним правилам перевезення, а отже і різній упаковці. Вся фурнітура упаковується окремо. Потім на упаковку наноситься відповідне маркування. Деталі одного предмета пакуються в одну – дві упаковки, і також маркуються. Окремо, в спеціальний матеріал йдуть скляні деталі. Ось перелік основних видів пакувального матеріалу, який ми використовуємо для захисту меблів:

  • Повітряно – бульбашкова плівка
  • Стрейч-плівка
  • Гофрокартон
  • Скотч
  • Поролон
  • Пінопласт

Поради щодо пакування меблів

При перевезенні м’яких меблів (дивани, крісла, ліжка) та меблів для вітальні необхідне часткове розбирання (навісні і декоративні деталі, корпусу і основи). При цьому кожна деталь упаковується окремо і маркується. При транспортуванні на далекі відстані використовується додаткове пакування меблів Львів. Наприклад – спеціальні диванні чохли.

Зовсім інакше йдуть справи при перевезенні ексклюзивних або антикварних предметів інтер’єру. Як правило, вони не розбираються. Однак, в будь – якому випадку, необхідно зняти навісні частини і декоративні прикраси. При упаковці антикварних предметів використовується повітряно – пухирчата плівка, захисні кутники, стрейч – плівка, поролон, пінопласт, гофрокартон. У транспортному засобі меблі закріплюються кріпильними ременями, та розташовуються в один ярус. До слова скажемо, що перевезення меблів ми здійснюємо власним, спеціально обладнаним, автомобілем з меблевою будкою.

Наші співробітники виконають упаковку швидко і професійно. Якщо Ви віддаєте перевагу упакувати речі самостійно, ми заздалегідь доставимо Вам весь необхідний матеріал. Але необхідно пам’ятати, що цей процес має бути виконаний професійно. Бережіть своє майно та звертайтесь до спеціалістів!