Шафи-купе

шафи-купе на замовленняПідібрати шафу-купе у магазині, яка ідеально би вам підходила, практично неможливо. Компанія львівська майстерня меблів Людвік виготовляє шафи-купе на замовлення Львів за Вашими потребами та смаком. Така шафа буде тільки у Вашій квартирі!

Зробивши заміри приміщення і узгодивши дизайн, наші складальники меблів створять комфортний та зручний виріб. Такі меблі є відмінним способом раціонально використовувати простір, вони практичні і зроблять гарним будь-яке приміщення.

Шафа-купе – меблеве майбутнє

Тенденція громіздких стінок відійшла у минуле. Сьогодні людей цікавить максимальна економія простору, часу та ресурсів. Задовольнити всі ці потреби гарантує львівська майстерня меблів Людвік. Економія простору буде створена за рахунок проектування сучасних моделей шаф-купе з максимальним використанням функціональних можливостей. Час клієнта буде збережений шляхом самостійного виконання всіх етапів роботи. Стосовно економії грошей, то шафа-купе Львів, що спроектована нашими майстрами, суттєво дешевша за аналоги, представлені в салонах-магазинах. Ми не платимо за оренду складів та магазинів. Наше портфоліо – це фото звіти, готові проекти та відгуки задоволених клієнтів. Увесь процес вміщається у 3 етапи: погодження макету, порізка плит, складання готової продукції. Тому не зволікайте, та робіть замовлення на власну шафу-купе!

Переваги шафи – купе зробленої на замовлення

Головний плюс таких шаф – це їх розмір. Шафа-купе ціна, виготовлена на замовлення, ідеально підійде по висоті, ширині і глибині для будь-якого приміщення. Особливо це важливо для малогабаритних квартир і приміщень, що володіють нестандартними формами та не вміщають окрему прихожу. Щодо інших переваг читайте нижче:
• розсувні двері дозволяють розмістити конструкцію там, де доступ до шафи обмежений;
• можливість економити на виготовленні шафи – купе, якщо це стосується вбудованих меблів. В ній не має стінок та даху, тому вартість значно нижча;
• широкий вибір кольорів і матеріалів дозволяє вписати шафу в будь-який інтер’єр і тип приміщення;
• велика місткість та зручне наповнення. Враховуючи, що шафи виконуються за індивідуальними розмірами, завжди залишається можливість збільшити ширину, висоту і глибину виробу, що підвищує місткість. Внутрішній устрій шафи-купе, ціни якої доступні кожному, вибирається у відповідності з вимогами, пред’явленими до системи зберігання та побажань клієнта.

Замовляйте шафу-купе у львівській майстерні меблів Людвік

Звернувшись до нас, ви отримаєте послуги професійних майстрів зі створення меблів на замовлення:
• Наші майстри допоможуть Вам найбільш раціонально вибрати наповнення системи зберігання.
• Кваліфіковано виконають замовлення в найкоротші терміни.
• Допоможуть обрати з існуючих або створять самі дизайн, який Вам до вподоби.
Львівська майстерня меблів Людвік – надійний партнер та професійна команда, яка пишається кожним своїм проектом. Ми створимо шедевр у Вашій оселі!