Що вигідніше – замовити меблі або купити фабричні

фабричні мебліМи часто замислюємося над тим купити фабричні меблі або зробити під замовлення. Для того, щоб прийняти рішення потрібно знати відмінності між фабричним виробом і зробленим на замовлення у хорошого майстра. 

Фабричні меблі виробляють у великих масштабах на конвеєрі. Вся серія однакових розмірів і кольорів. Для людини, яка хоче створити інтер’єр на свій смак або дизайнера – це значно ускладнює завдання.

Навіть модульні меблі іноді важко підігнати під розміри маленької квартири. Та й якість може викликати сумніви. Фабричні гарнітури нашого виробництва виготовляються найчастіше з дешевих матеріалів, оскільки розраховані на широкого споживача. Імпортні меблі більш високої якості. Єдина перевага меблів з магазину вони обходяться покупцеві дешевше.

Відмінності між фабричними меблями та виготовленими на замовлення

Практично всі підприємства використовують плити ДСП невеликої товщини, а при виробництві на замовлення використовується більш товстий матеріал. Ця відмінність позначається на міцності предметів, особливо при виготовленні високих шаф. Товщина матеріалу впливає на стійкість виробу.

Існує багато видів кромкового матеріалу. На фабриці часто використовують смуги з декорованого паперу. Такий вид кромки погано захищає від вологи і пошкоджень. При виготовленні гарнітурів на замовлення використовують товсту кромку, яка відмінно захищає торці.

В магазинних меблів часто відсутні ніжки. Найчастіше такі меблі ставляться просто на плити, а в кращому випадку на маленькі ніжки. Це дуже погано, наприклад, для кухонного гарнітура. При постійному намоканні плити відразу ж роздує. Якісний гарнітур повинен стояти на спеціальних опорах. Ще один недолік це глибина секцій. На фабриці роблять завжди стандартну глибину 600 мм. При індивідуальному замовленні можна зробити будь – яку допустиму глибину.

Фурнітура фабричних виробів бажає мати кращий вигляд. Намагаючись заощадити, нам пропонують неякісну дешеву фурнітуру, яку не назвеш довговічною. Замовляючи меблі у майстра можна вибрати відмінну якісну фурнітуру.

Авторські меблі, зроблені за спеціальним проектом, можна побачити тільки в єдиному екземплярі. Ви можете фантазувати і втілювати свої ідеї в реальність, а дизайнер і проектувальник в цьому допоможе.

Коли вигідно купувати фабричні меблі

Якщо Вам потрібно облаштувати орендовану квартиру, і Ви не хочете вкладати більше коштів, то серійні меблі підійдуть як найкраще. Згодом їх можна буде відвезти на дачу або село. Також вигідно буде придбати серійні меблі, якщо вони дійсно відмінної якості. Нехай Ваші меблі прослужать довго і радують всю сім’ю.