Складання корпусних меблів

складання корпусних меблівБез  складання корпусних меблів Львів сьогодні не обійтися жодному будинку або офісу. До розряду цього типу меблів відносяться столи, стелажі, полиці, шафи, тумби і комоди та всілякі новації меблевої справи, які ще не встигли отримати назв. Все це конструкції з окремих панелей. Панелі можуть бути виконані з дерева, ДСП, МДФ та інших подібних матеріалів. І найголовніше – щоб відбулася коректна збірка корпусних меблів Львів, потрібне вміння працювати з матеріалами, з яких вони створені.

Наша фірма меблів займається наданням послуг даного профілю довгий час, тому монтаж меблів не є новинкою. Величезний досвід роботи з конструкціями корпусних та збирання м’яких меблів дозволяє давати гарантії якості на проведення робіт по збірці. Більш того, наші фахівці допоможуть правильно розмістити меблі, і нададуть поради з її експлуатації.

У комплекс послуг збору корпусних меблів входить:

  • Роботи по розміщенню систем кріплення для майбутньої збірки.
  • Підготовка панелей корпусних меблів для збірки – обробка країв панелі, підгонка в деяких випадках.
  • Безпосередній монтаж корпусних меблів з ДСП та складання м’яких меблів приміщенні.
  • Установка поворотних систем, відкатних систем, розгорнутих систем дверей, установка систем шаф і ящиків.
    • Кріплення корпусних меблів до стін, якщо це необхідно.

Відразу зауважимо, що роботи по збірці корпусних меблів повинні проводитися з використанням спеціального обладнання. Без нього буде складно здійснити монтаж не тільки міцно, але і рівно.

Послуги складальників львівської майстерні меблів Людвік

Сподіватися на власну кмітливість тоді, коли потрібно зібрати корпусні меблі Львів можуть лише ті, хто мав досвід аналогічної збірки, за умов роботи з ідентичним матеріалом. Тому, послуги професіоналів мають таке велике значення. Іноді впевненість у власних силах стає для власника меблів згубної, а головне – тягне додаткові витрати. Якщо Вам хочеться отримати корпусні меблі в цілості, схоронності, то довірте це завдання нашій команді, яка володіє не тільки досвідом, знаннями і технікою, а й відомостями на тему тих матеріалів і доповнень, які можуть знадобитися.

Спираючись на авторитет професіоналів, Ви отримуєте куди більше, ніж просто деталі зібрані разом. Ви отримуєте зручні і функціональні меблі, які прослужать вам за своїм призначенням, не один рік. Звертайтесь до нас за телефоном: +380673735933