Складання кухні, кухонних меблів

збір кухні та кухонних меблівПотрібно якісно та оперативно зібрати кухню Львів? Шукаєте відповідальних та професійних майстрів? Це означає, що ви зробили перший крок, та стали володарем новенької фабричної або виготовленої на замовлення кухні. Другий крок, який слід зробити – замовити складання кухні Львів. Тут вже трохи складніше, оскільки вам привезуть лише набір частин майбутньої кухні, які належить з’єднати між собою. Таку роботу варто довірити тільки фахівцям, яких Ви знайдете на цьому сайті. З нами, ви отримаєте саме таку кухню, на яку розраховували!

Збірка кухні від львівської майстерні меблів Людвік

Львівська майстерня меблів Людвік – це великий штат фахівців, що виконують збір кухонь та кухонних меблів Львів, тому ми завжди готові забезпечити виїзд майстра по Львову та області. Вам не доведеться чекати своєї черги тижнями. Потрібно зробити заявку, і ми відправимо складальників меблів, які проведуть повну збірку і установку меблів на кухні.

Наші співробітники професійно збирають і встановлюють меблі з МДФ, ДСП, масиву і інших матеріалів. Для цього у нас є необхідний досвід, кваліфікація, а також спеціалізовані інструменти, що гарантують якісну і акуратну установку.

Крім того, важливо розуміти, що установка кухні будь-якого виробника має свої складності. Навіть високоякісні меблі часто потрібно підганяти під особливості кухні. Нерівні кути, нюанси обробки або розташування газових і водопровідних труб, а також підвіконня, вимагають внесення змін. Але коли за справу беруться наші майстри – це вже не проблема.

Наша компанія передбачає гарантію на установку будь кухонних меблів. Якщо з якоїсь причини збірка була неякісною: шафки покосилися або розбовталися кріплення – ми безкоштовно усунемо ці недоліки протягом гарантійного терміну.

Рекомендації з підготовки приміщення до складання кухні

Коли складанням корпусних меблів займаються фахівці, вам не доведеться витрачати на це свій час. Однак існують певні рекомендації з підготовки до складання та встановлення кухонь, які слід виконати до початку робіт, інакше процес установки може затягнутися. Серед них:

  • Підготовка приміщення (слід прибрати з кухні, все, що може заважати встановленню, в тому числі рослини і фіранки);
  • Гарне освітлення;
  • Закінчення всіх ремонтних робіт;
  • Підготовка розеток для електропостачання кухонної техніки.

Ціни на складання кухонь у Львові та області

Львівська майстерня меблів Людвік гарантує не тільки високу якість виконання будь-яких робіт, але і вигідні ціни на монтаж кухонь. Ми не робимо нечесних накруток. Клієнт платитеме тільки за реальну працю кваліфікованих майстрів. Ціни на збір кухонь, що зроблені під замовлення розраховуються після оцінки проекту.

Щоб замовити установку кухні або отримати консультацію, зробіть дзвінок за номером +38 097 494 31 65 або +38 066 504 71 22. Наші менеджери розрахують вартість робіт, час виконання і приймуть заявку на виїзд майстра. Працювати з нами вигідно і легко. Для нас цінний кожен клієнт, тому ми забезпечуємо високий рівень сервісу і уважно стежимо за якістю всіх робіт. Звертайтесь!