Складання м’яких меблів

збір м'яких меблівМ’які меблі в будинку – це просто необхідний елемент сучасної обстановки. Затишні дивани, приємні крісла, пуфики, кухонні куточки і найрізноманітніші системи ліжок – все це гарантує зручність відпочинку і комфорт в будинку. Проблема в тому, що м’які меблі, незалежно від їх габаритів, прибувають у будинок в розібраному стані, тому потребують якісного складання м’яких меблів. Конфігурація сучасних меблів передбачає цілий комплекс робіт з її зборки, без якої використання не представляється можливим.

Щоб збірка меблів пройшла швидко і успішно її потрібно довіряти професіоналам – найкращим складальникам меблів. Ми – команда майстрів з величезним досвідом роботи по збірці і установці м’яких меблів різних типів. Замовивши збір м’яких меблів Львів, у нас за дуже адекватною ціною, Ви отримуєте гарантію якості і, як результат, тривалий термін служби.

Комплекс послуг збирання м’яких меблів включає:

У комплекс послуг із збирання м’яких меблів входять наступні моменти:
• Збірка основних частин конструкції за допомогою спеціалізованого обладнання.
• Кріплення ніжок і ручок на меблі, якщо такі є.
• Вирівнювання ніжок у єдиний рівень при кривізні підлоги.
• Збірка і установка висувних і поворотних систем м’яких меблів.
• Повна збірка меблів і перевірка її рухомих елементів.

Наша команда дозволить Вам використовувати свої м’які меблі в перші ж дні після її доставки. Розслабитися на зручному дивані навпроти якісно зібраної шафи-купе, або згорнутися в м’якому кріслі перед телевізором, це чи не головна мета покупки м’яких меблів в принципі? Якщо для Вас меблі це задоволення, то ми знаємо, як зробити меблі гарантовано зручним і практичним.

В ході монтажу можуть знадобитися додаткові системи кріплення, засоби для монтажу дерев’яних панелей на м’які меблі, спеціальне обладнання. Якщо збірка м’яких меблів буде довірена нам, то Ви можете бути впевнені в тому, що всі необхідні витратні матеріали будуть доставлені швидко, і ця обставина не викличе затримок в роботі.

Як замовити монтаж м’яких меблів у Львові

Щоб отримати збирання м’яких меблів Львів, потрібно лише зателефонувати нам: +380673735933 та замовити послуги львівської майстерні меблів Людвік. Оператор, що прийматиме замовлення, відповість на усі питання та дасть поради щодо доставки дивану та ін.. меблів до Вашого дому.

З нами м’які меблі стануть ще зручнішими і комфортнішими для Вас, і Вашої родини!