Старі меблі – куди їх подіти

Результат пошуку зображень за запитом "старая мебель"Старі меблі часто стають тягарем для людей. Хтось вирішив їх замінити на нові. Комусь  вони просто набридли або займають багато місця. За правилами їх не можна просто викинути в сміттєві баки або поставити поруч з ними. Можуть накласти значний штраф. Багато хто знаходить вихід і вивозять її на дачу або роздають знайомим.

 Але є й інші способи позбутися від старих меблів:

  • розмістити оголошення на сайтах
  • віддати меблі в дитячий будинок або будинок для літніх людей
  • виставити на продаж в комісійний магазин
  • замовити платні послуги вивезення меблів в спеціалізованій компанії
  • домовитися про безкоштовне вивезення з мувінговою компанією
  • реанімувати старі меблі і зробити корисні речі для будинку своїми руками

Прочитавши Ваше оголошення, або побачивши вподобані меблі в комісійному магазині, у людей постає питання про перевезення їх додому. Найчастіше перевезти старі меблі до себе стає невигідним ділом. Перевезення може коштувати більше, ніж самі меблі. Пропадає бажання їх придбати. Так що чекати, коли їх куплять або заберуть безкоштовно, може виявитися довгим процесом, а іноді і марною тратою часу.

Які меблі вивозять безкоштовно

Звичайно, безкоштовно Вам вивезуть не будь – які меблі. Вони повинні бути в гарному стані і привабливі зовні. Багато йдуть на хитрощі і говорять по телефону, що меблі ідеальні, але приїхавши за нимим, співробітники компанії бачать суцільний мотлох. Тому, хитрувати не варто. Ви втратите свій час і час людей, які працюють в мувінговій компанії, а результату не буде. Зробіть фотографії предметів, які хочете віддати і вишліть на сайт фірми, в яку звернулись.

Якщо Ви звертаєтеся за платною послугою вивезення старих речей, необхідно повідомити кількість предметів і призначити дату та час вивезення. Вам розрахують необхідну кількість вантажників і потрібний автомобіль для вивезення старих меблів. Спеціалізовані компанії,  мають досвід і відповідний дозвіл. Вони швидко розчистять місце в будинку і позбавлять Вас від проблем.

Гарний варіант для творчих людей

Є ще один варіант для людей з творчим підходом. Не всі мають можливість придбати нові предмети інтер’єру. Не позбавлятися ж від старих меблів, можна дати їм друге життя своїми руками. Старі меблі можна зробити більш сучасними та функціональними. З предметів, що прийшли в непридатність можна створити чудові речі. Для любителів декупажу – це теж хороша можливість втілити свої ідеї в реальність.

Сподіваємося, що наші поради дозволять зробити правильний вибір!