Вантажні перевезення меблів

Потрібні безпечні вантажні перевезення меблів Львів? Замовляйте цю послугу у львівській майстерні меблів Людвік! На замовлення ми направляємо вантажне авто з кріпленнями, яке ідеально підійде за габаритами. Вантаж пакується та поміщається в кузов таким чином, щоб вантажники могли вільно підійти до нього.

Разом з транспортуванням надаємо послуги погрузки/розгрузки та підйому на потрібний поверх. З нашою допомогою перевезти меблі Львів дуже просто. Гарантуємо якість транспортних послуг, від якої залежить їх подальша експлуатація.

Як правильно перевезти меблі?

Просто розмістити в кузові шафу або ліжко недостатньо. Потрібно володіти певними навиками:

  • Щоб правильно транспортувати меблі, потрібно зняти і витягти всі висувні елементи – ящики, полиці, двері, дзеркала. Поліровані поверхні і м’які меблі рекомендується накрити. Це запобіжить подряпинам.
  • Обсяг і габарити кузова авто підбираються у відповідності з розмірами меблів. Для крісла і тумби під телевізор великий автомобіль не потрібен. А для шафи, стелажів і стінки потрібна подовжена база кузова. Всередині вантаж розміщується таким чином, щоб було достатньо місця для роботи вантажників.
  • При транспортуванні збірних меблів обов’язково використовується картон або пакувальний папір. Ним перестилаються вийняті з шафи ящики, зняті полотна і дверцята. На підлозі кузова настил використовується для запобігання тертя об днище.

Львівська майстерня меблів Людвік виконає перевезення вантажів Львів оперативно та якісно. Ми володіємо достатньою кількістю вантажних транспортних засобів, оснащених і обладнаних для меблів і побутової техніки будь – яких розмірів.

Серед переваг співпраці з нами варто відзначити:

  • Швидкий пошук і надання машини в будь – якому районі Львова.
  • Підбір автомобіля у залежності від габаритів вантажу, його конфігурації та інших особливостей.
  • Послуги вантажників.
  • Гарантії ввічливого, компетентного обслуговування.
  • Розумні тарифи і лояльні умови.

Проблема перевезення речей при переїзді в іншу квартиру, дачу або придбанні нових меблів і техніки знайома багатьом. Магазинні вантажники не церемоняться з вантажем. Безцеремонно кидають покупку на підлогу, залишають на дорозі біля під’їзду і часто нехтують правилами транспортування. Ми позбавимо грузові перевезення Львів всіх цих неприємних моментів та надамо додаткові послуги – з нами, дійсно, легко і зручно!