Послуги вантажників

Картинки по запросу услуги грузчиковВам необхідно швидко і акуратно перевезти меблі та інше майно? Це можливо! Професійне перенесення здійснять вантажники Львів від львівської майстерні меблів Людвік. Багаторічний досвід роботи, наявність кваліфікованих фахівців і спеціалізованого транспорту дозволяє нам гарантувати якість надаваних послуг.

Замовляючи меблі в нашій компанії, ви автоматично отримуєте ряд інших послуг. Для того, щоб майно було в схоронності, слід його довірити професіональній команді. Наші фахівці здійснюють будь – які послуги вантажників Львів: спуск і підйом на поверх, у тому числі при відсутності ліфта; навантаження і вивантаження майна з автомобіля.

Вантажники від львівської майстерні меблів Людвік

Для того, щоб перевезти меблі без пошкоджень, їх потрібно упакувати і, після розпакування, розставити на новому місці. Наші грузчики Львів мають професійні навички та матеріали необхідні для виконання робіт. Розроблені нами технології пакування дозволяють вантажникам мінімізувати ризик пошкодження меблів.

Наші фахівці володіють достатніми навичками і фізичною силою, а також спеціальним оснащенням для переміщення, навантаження і транспортування будь – яких предметів. Ми виконаємо для вас:

  • Збірку і розбирання великих речей
  • Транспортну упаковку вантажу
  • Підйом на поверх і спуск по сходах
  • Вантажні роботи будь – якої складності
  • Закріплення вантажу в автомобілі
  • Розстановку меблів у приміщенні
  • Управління транспортною технікою

Вантажні роботи в комплексі з транспортними послугами

Великий автопарк дозволяє підібрати кожному клієнту меблеву будку потрібних характеристик (обсяг, вантажопідйомність) залежно від об’єму і ваги перевезеного майна. Всі наші автомобілі обладнані надійними системами фіксації майна всередині кузова.

Ми безперервно удосконалюємо вантажні послуги заради того, щоб їх ціна була доступна і виправдана, а якість – перевершувала очікування.
Транспорт і його оснащення, мають велике значення при організації вантажоперевезення, однак вантажники відіграють не менш важливу роль. Від знань і навичок тих, хто здійснює переміщення меблів, залежить їх безпека. Звернувшись до нас – Ви отримаєте якісні вантажні роботи.